VisitBox, Tıkla Ruble Kazan
Youtube Abone , İzlenme , Beğeni Arttırma Platformu

Esnaf Gazetesi

Akbank’tan KOBİ’lere bankacılık işlemlerinde avantaj

Akbank’tan KOBİ’lere bankacılık işlemlerinde avantaj
39 views
17 Eylül 2015 - 8:38

Akbank LogoKOBİ’lere özel geliştirdiği çözümler ile verdiği desteği sürdüren , müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. , KOBİ’lere yaptıkları işlemlerine uygun tarifeyi seçerek sadece tek bir sabit ücret ödemelerine imkan sağlayan “Kuruşun Değerini Bilen Tarifeler”i sunuyor. Böylelikle KOBİ’ler işlemleri için ne ödeyeceğini baştan bilerek hesabını yapabiliyor, bir sürprizle karşılaşmıyor.

ve KOBİ’lerin en çok yaptıkları bankacılık işlemleri göz önünde bulundurularak oluşturulan bu tarifeler ile KOTA Direkt, KOTA 10, KOTA 20, KOTA 30, KOTA Yıllık, KOTA , KOTA Yıllık, KOTA , KOTA Sınırsız, KOTA 1000, KOTA 2500 ve KOTA Sınırsız olarak farklı seçenekler sunuluyor. Bu tarifelerle KOBİ’ler havale, EFT, çek/senet tahsilatı, çek karnesi, hesap cüzdanı/hareketi yazdırma gibi bankacılık işlemlerinin her biri için ayrı ayrı ücret ödemiyorlar.

Türkiye’de esnaflığın temel olarak bir meslekten çok, bir “kültür” olduğunu vurgulayan Akbank KOBİ Bankacılığı’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, “Akbank olarak biz de ürünlerimizi yalnızca esnaf ve KOBİ’lerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde değil, aynı zamanda onlarla aynı dili konuşup, aynı kültürün bir parçası olacak şekilde tasarlıyoruz. dedi.

Esnaf ve KOBİ’lere yönelik tüm yeni ürün ve hizmetleri onlara danışarak geliştirdiklerinin altını çizen Oğuz müşteri ihtiyaçlarına uygun birçok çözüme imza atmaya devam ettiklerini belirterek, şu bilgileri verdi: “KOBİ’lerimizin işlerini yaparken mal alımı, sabit ödemeler gibi birçok maliyet karşılarına çıkıyor. Tüm bu ödemeleri yaparken bir yandan da dişlerinden tırnaklarından artırarak büyümeye çalışıyorlar. Biz de bu gerçekten hareketle KOBİ’lerimizin hayatını kolaylaştıracağına inandığımız bir ürünü daha hayata geçirdik. ‘Kuruşun Değerini Bilen Tarifeler’ ile KOBİ’lerimiz havale, EFT, çek karnesi, çek tahsilatı gibi bankacılık işlemlerinden belli adetlerde aylık, altı aylık veya yıllık ücret karşılığı yararlanabilecekler. Bu tarifeler ile KOBİ’ler yapacakları her işlem için ayrı ücret ödemeyecek ve bankacılık işlemleri için ödeyeceği ücreti baştan bilecek. Böylece, hesabını net bir şekilde yapabilecek. Kendi yaptıkları işlemlere göre belirleyeceği çok hesaplı tarifeler ile kazançlı çıkacak” dedi ve ekledi: “Müşterilerimiz işlem sıklığı, ürün ve kanal kullanımlarına göre de ihtiyaçlarına en uygun tarifeyi seçebilecek. Örneğin işlemlerini daha çok internetten yapanlar için KOTA Direkt, satışlarını ağırlıklı POS ile gerçekleştirenler için KOTA POS veya çok yüksek montanda işlem yapanlar için KOTA Yıllık seçeneklerini sunuyoruz. Ağırlıkla tercih edilen KOTA Esnaf Yıllık tarifesinde ise baştan tek bir ücret ödenerek Akbank Şubelerinden 60 adet TL havale, TL EFT ve çek tahsilatı yapılabiliyor, 1 adet 10 yapraklı çek karnesi alınabiliyor ve ayrıca hesap işletim ücreti muafiyeti sağlanıyor. Müşterilerimiz KOBİ tarifelerine, Akbank şubelerinin yanı sıra Akbank Direkt İnternet’ten de başvurabilecekler.”

Akbank’ın 2012 yılından bu yana geniş kapsamlı bir Tasarruf Seferberliği yürüttüğüne de işaret eden Bülent Oğuz, “Kuruşun Hesabını Bilen Tarifeler”in de esnaf için önemli bir tasarruf aracı olacağına da dikkat çekti.

Read more: http://www.finansgundem.com/bankacilik/akbank_tan-_lere-ozel-tarifeler-709188.htm#ixzz3nldiJ600

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.