VisitBox, Tıkla Ruble Kazan
Youtube Abone , İzlenme , Beğeni Arttırma Platformu

Esnaf Gazetesi

Batmayan Mayo

Batmayan Mayo
36 views
19 Mart 2013 - 16:28

içindeki hava ile şişirilmiş kabarcıklar sayesinde suyun üstünde kalma özelliğine sahip olduğundan asla suda batmaz ve hiç bir tehlikesi yoktur.

BATMAYAN MAYO ile artık güvenli şekilde herkes tarafından kullanılabilecek şekilde tasarlanmış olduğundan 7 den 70 e herkes tarafından kullanılabilir.

Ülkemizde her yıl binlerce vatandaşımız ne kadar yüzme bilirse bilsin azgın sularda mücadele ederken hayatını kaybediyor.Batmaz birçok renk seçeneği mevcuttur.

 

BATMAYAN MAYOYU KİMLER KULLANABİLİR?
Herkes tarafından ne kadar iyi bir şekilde yüzme bilseler bile herkesin kullanması gereken bir üründür,engeli vatandaşlarımızında rahatlıkla kullabileceği şekilde üretilmiş olup nehir de denizde derede ve gölde giyilebilir.

BATMAYAN ŞORT kısa ve uzun olarak sipariş verebilirsiniz, BATMAYAN kısa şort diz kapağının 5 cm kadar üstünde uzun şortlar ise diz kapağının 5 cm kadar altına gelir.Batmayan mayo Video’larını Web sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz.

EN UCUZ BATMAYAN ŞORT siparişini verirken lütfen kilonuzu belirtiniz. Batmayan erkek kısa şort renkleri Kırmızı-Beyaz, Mavi-Beyaz, Oranj-Beyaz ve Yeşil-Beyaz olarak 4 renkdir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.