VisitBox, Tıkla Ruble Kazan
Youtube Abone , İzlenme , Beğeni Arttırma Platformu

Esnaf Gazetesi

Çelik kapı kilitleri

Çelik kapı kilitleri
25 views
10 Şubat 2014 - 22:50

Merhaba sizlere çelik kapı kilitleri seçerken nasıl doğru seçim yapılmalı bu konuyu size aktaracağız., Herşeyden önce doğru paylaşım ve doğru tercih önemli olan fiyatı değil nasıl olması gerektiğidir, mesela çelik kapı alınken kilitlerinin bir çok yerden kilitlendiğini görüyoruz bunlar genel olarak merkezi kilitlerde olmaktadır.

Merkezi kilitler çok daha rahat açılabilen kilitler arasındadır. hırsızlar tek anahtar yuvasını patlattığı için tek anahtarla kilitleme yapan kilit açıulmış oluyor, Bu nedemek aynı bir aracın merkezi kilit kapılarını tek ahmlede hepsinin açılması gibi peki nasıl bir kilit seçilmeli, alt ve üst,den ayrı ayrı kilitlenen yani monoblok tarzı çelik kapı kilitleri seçilmesi daha doğru oluyor,

Çoğu çelik kapı firmaları merkezi kilit çelik kapı önermekte ve çelik kapı fiyatları biraz daha artmakta buna göre çok kazanma uğruna müşterisine yalan yanlış bilgi vererek beynini yıkayabilr, ve bu dönüşü olmayan bir tercih oluyor. siz değerli tüketicilerin tercihi 2 veya 3 kilitli kapıları tercih etmenizde farda vardır diyoruz.

Daha fazlası için: http://www.furkancelikkapi.net

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.