VisitBox, Tıkla Ruble Kazan
Youtube Abone , İzlenme , Beğeni Arttırma Platformu

Esnaf Gazetesi

Çelik kapı nasıl açılır?

Çelik kapı nasıl açılır?
52 views
10 Şubat 2014 - 22:45

Çelik kapı nasıl açılıyor veya içerde kilitlli kalan kişiler dışarıda kaldıysanız eğer plastik pet şişeyi ucunun ok gibi olamasını sağlayınız. Çelik kapınızda bulunan anahtar deliğinin tam olarak 15 cm üstünde bulunan kilit diline aşağıdan yukarı doğru baskı yapmalısınız ve bu arada çelik kapıyı bir ileri bir geri oynatmaya çalışarak kapıyı açmış olacaksınız.

DAİRE İÇİNDE KİLİTLİ KALANLAR İÇİN

İçeride kilitli kalanlar için muhakkak çelik kapınızın kilidi takılmış olabilir, bu kapıyı açmak için eğer anahtar yoksa çilingirden başkası açamaz veya dışarıdan bir kişi müdahale edebilirse bir çekiç ve bir murç ile bu işi çözebilir. Dışarıdaki kişi murç tam olarak anahtar rozetine dogru yukardan aşağıya darbeler sonucu kırması gerekmektedir, Rozetin üstünden murc ile kırma olumlu sonuç elde ederse karşınıza çıkan bareli de kırmanız gerek barel kırıldıktan sonra yeni barel takarak kapınızı açmış olacaksınız.

Çelik kapı nasıl açılıyor veya içeride kilitli kalan kişiler dışarıda kaldıysanız eğer plastik pet şişeyi ucunun ok gibi olamasını sağlayınız. Çelik kapınızda bulunan anahtar deliğinin tam olarak 15 cm üstünde bulunan kilit diline aşağıdan yukarı doğru baskı yapmalısınız ve bu arada çelik kapıyı bir ileri bir geri oynatmaya çalışarak kapıyı açmış olacaksınız.

İçeride kilitli kalanlar için muhakkak çelik kapınızın kilidi takılmış olabilir, bu kapıyı açmak için eğer anahtar yoksa çilingirden başkası açamaz veya dışarıdan bir kişi müdahale edebilirse bir çekiç ve bir murç ile bu işi çözebilir. Dışarıdaki kişi murç tam olarak anahtar rozetine dogru yukarıdan aşağıya darbeler sonucu kırması gerekmektedir, Rozetin üstünden murc ile kırma olumlu sonuş elde ederse karşınıza çıkan barelide kırmanız gerek barel kırıldıktan sonra yeni barel takarak kapınızı açmış olacaksınız.

Daha fazlası için: http://www.furkancelikkapi.net/

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.