VisitBox, Tıkla Ruble Kazan
Youtube Abone , İzlenme , Beğeni Arttırma Platformu

Esnaf Gazetesi

Deloitte, “Yılın En İyi Vergi Hizmeti Firması” Seçildi

Deloitte, “Yılın En İyi Vergi Hizmeti Firması” Seçildi
34 views
23 Haziran 2014 - 10:40

Deloitte LogoTürkiye’de profesyonel hizmetler alanında 28. yılını dolduran Türkiye, Euromoney Grubu’na bağlı olan ve uluslararası vergi alanında dünyanın en prestijli dergilerinden “International Tax Review” (ITR) tarafından 2007 ve 2013 yıllarından sonra 2014 yılında da üçüncü kez “” seçildi.

21 Mayıs 2014 gecesi Londra’da düzenlenen “2014 Yılı Avrupa Vergi Ödülleri” töreninde, 2013 yılı boyunca kendi ülkelerinde müşterilerine vergi alanında en yenilikçi çözümler üretip sunan profesyonel hizmet şirketleri ödüllerin sahibi oldu. ITR’ın bu yıl onuncusunu düzenlediği Avrupa Vergi Ödülleri Töreni’ne, Deloitte Türkiye adına Deloitte Türkiye Vergi Hizmetleri Ortağı Hülya Yılmaz katıldı.

Üçüncü kez bu ödüle layık görülmelerinden dolayı büyük mutluluk ve gurur duyduklarını dile getiren Hülya Yılmaz, “Bu ödülü kazanmamızda hem teknik hizmet alanlarında hem de farklı endüstriler itibariyle uzmanlaşmış hizmet ekiplerimizin ciddi emek ve katkıları var. Küresel bilgi birikimimiz ve iletişim ağımızla farklı vergi alanlarında sektör odaklı uzmanlığımız sayesinde yerli ve yabancı müşterilerimizin özel uzmanlık gerektiren ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veriyoruz. Deloitte olarak hedefimiz, başarılı çalışmalarımızı sürdürmek, daha da geliştirmek ve bu süreçte iş dünyasına da kendi içimizden yetişen liderler armağan etmeye devam etmektir.”

Deloitte Türkiye daha önce de International Tax Review tarafından 2007 ve 2013 yıllarında “Yılın En İyi Vergi Hizmeti Firması” ve 2008, 2010, 2011 ile 2012 yıllarında “Yılın En İyi Transfer Fiyatlandırması Hizmet Firması” seçilmişti. En son 2014 yılında alınan bu ödülle beraber Deloitte Türkiye son 10 yılda yedi kez ödül almış oldu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.