VisitBox, Tıkla Ruble Kazan
Youtube Abone , İzlenme , Beğeni Arttırma Platformu

Esnaf Gazetesi

Doğubank internete taşındı

Doğubank internete taşındı
44 views
16 Eylül 2012 - 13:35

Birçok esnafın mağazasını işhanından AVM’ye taşıması ile yaşanan değişime ayak uyduran bazı esnafı internet üzerinden siparişle satışa başlayınca işleri açıldı.

’deki ucuz elektronik ürünlerin merkezi, beyaz eşya satan mağazalarıyla ünlü işhanı , alışveriş merkezlerinin artması ve sanal ticaretin yaygınlaşmasıyla eski ihtişamını kaybetti. Artık el sıkışmalı pazarlıkların tarihe karıştığı ’ta işler daha resmî yürüyor. Cep telefonundan ithal ev araçlarına, bilgisayardan çanta ve gözlüğe kadar birçok kalemde mal satan işhanı esnafı, satışların yüzde 50 oranında düştüğünü söylüyor. ’ta 402 mağaza hizmet veriyor.

Doğubank’ta internet üzerinden alışverişe tepkisiz kalmayan esnaf da var. Alışveriş Merkezleri ile yarışabilmenin tek yolunun internet üzerinden de satış yapmak olduğunu ifade ediyor. Satışlarının düşmesiyle internet sitesi üzerinden ticarete başlayan mağaza, mevcut satışından daha fazlasını sanal pazarda kazanıyor.

Doğubank İşhanı 1953 yılında İzzet Şefikzade tarafından inşa edildi. Adını, o dönemde binada faaliyet gösteren Doğu İnşaat İşleri Ticaret ve Sanayi Türk AŞ’den alan han, daha sonra İzzet Şefikzade tarafından işhanı şekline getirildi. 1. ve 2. katlarında tamamen elektronik ürünlerin satıldığı 4 katlı işhanının üst katları ise avukat ve muhasebeciler tarafından büro olarak kullanılıyor. Orta katlarda ise optik, elektrikli ev aletleri ve beyaz eşya mağazaları yer alıyor. İşhanında alt katların aylık kirası 1500-2000 lira arası değişirken, üst katlarda fiyat 800 liraya kadar düşüyor.

 

Tek yetkili satış noktası olan cialis ecza sitesinden alın.Orjinal viagra resmi satış sitesi.Orjinal levitra hapı sitesinden bilgileri öğrenebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.