VisitBox, Tıkla Ruble Kazan
Youtube Abone , İzlenme , Beğeni Arttırma Platformu

Esnaf Gazetesi

Dövüş oyunları

Dövüş oyunları
27 views
06 Ocak 2014 - 22:31

Dövüş oyunları, insanların gün içindeki stresini almak ve bir süreliğine de olsa eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak için yapılmış oyunlardır. Birbirinden farklı karakterler ile oyunları oynayabilirsiniz. Oyunları oynadıkça sürekli farklı rakiplerle dövüşmek sizi daha çok eğlendirecektir. Bu oyunların amacı kişileri kötü yönde etkilemek ya da kavgaya yöneltmek değil, aksine gün içinde karşı karşıya kaldığımız sorunların ve olumsuzlukların getirdiği stresten bir süreliğine de olsa uzaklaşmamızı sağlamaktır. Hayali karakterlerle farklı ortamlarda ve farklı varlıklarla dövüşebilmeniz mümkündür. Dövüş oyunları, gerek sesleri gerekse efektleri ile sizi farklı bir dünyaya sürükleyecektir. Oluşturulmuş bu dünyada, kendinizi korumak için çaba sarf etmeniz gerekmekte. Her oyunda olduğu gibi yenmek ya da yenilmek söz konusu tabi ancak, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi oyunlardaki yenilgiler kişiyi daha çok hırslandırıp diğer bölümlerde daha iyi oynamaya itmektedir.

EN YENİ DÖVÜŞ OYUNLARI OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Dövüş oyunları genel olarak iki karakter arasında geçmektedir. Bu iki karakterden birisi tabi ki sizsiniz. Diğer karakter ise oyundaki düşmanınız. Bazı oyunlarda rakibiniz sürekli olarak değişir. Hatta bölümler geçtikçe daha sıkı ve güçlü rakiplerle karşılaşırsınız. Bu tip oyunlar gittikçe zorlaşan ve oldukça dikkat isteyen oyunlardır. Oyunu oynamaya alıştıktan sonra zorlanmadan geçebilmeniz de mümkündür. Her yerde olduğu gibi bu oyunlarda da deneyim önemli bir avantajdır. Karşınızdaki ister bir bilgisayar isterse bir arkadaşınız olsun, deneyiminiz yüksek ise rakibinizi yenmeniz çokta zor değildir. Bazı oyunlar, turnuva şeklinde bir dövüş yapabilmenize imkân tanır. Böylece farklı gruplarda eşleşen rakipler, birbirini yendikçe bir üst tura çıkar ve her grubun yenenleri bir karşılaşmaya katılır. Turnuvanın sonunda ise hiç yenilmemiş en güçlü karakter birinci olur ve turnuvayı kazanır. Bir diğer farklı tipte ise kalabalık gruplar halinde karşı karşıya gelen rakipler vardır. Bu durumda karakterimizin dahil olduğu bir grup olacak ve rakip grupla dövüşeceksiniz. Bu oyunda ise, gruptan sağ olarak sona kalan kim ise onun grubu kazanmış sayılır. Bu nedenle bu oyunlarda kendinizle beraber arkadaşlarınızı da düşünmelisiniz. Sıkıştığını düşündüğünüz bir arkadaşınıza yardım etme şansınız var ise yardım etmeniz daha iyi olacaktır.

Dövüş oyunları, işinizden ya da okulunuzdan geldikten sonra, günün yorgunluğunu ve stresini atabileceğiniz en iyi oyunlardandır. Günün en kötü anlarını düşünebilir ve bunları rakibinizi yenmek için hırs yapma sebebi olarak kullanabilirsiniz. Rakiplerinizi yendikçe kendinizi daha mutlu ve rahatlamış hissedeceksiniz. Bu sayede günün geri kalanını stresinizi atmış ve huzurlu bir şekilde geçirebilirsiniz. Kimseyle tartışmadan ya da kavgaya girmeden, evinizde kendinize farklı bir dünya oluşturabilir ve bu dünya içinde savaş verebilirsiniz. Dövüş oyunları genel olarak her yaşa hitap edebilmektedirler. Ancak bazı oyunlar belli yaşın altındakiler için sakıncalı olabilir. Böyle bir durum olması halinde ise mutlaka bir uyarı olacaktır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.