VisitBox, Tıkla Ruble Kazan
Youtube Abone , İzlenme , Beğeni Arttırma Platformu

Esnaf Gazetesi

Elektronik sigara

Elektronik sigara
24 views
10 Ekim 2013 - 13:27

elektroniksigaraElektronik sigara, sigarayı bırakmak isteyenlerin tercih ettiği, bu sayede sigara gibi zararlı bir alışkanlıktan kurtulabilen kişilerin kullandığı bir sigara simülatörüdür. Görünüm itibarı ile sigaraya benzese de, zararlı etkileri olmayan aksine sigaradan kurtulmamızı sağlayan bir araçtır. Halk arasında e sigara olarak ta anılmaktadır. Şarj edildikten sonra kullanıldığı için elektronik sigara ismini almıştır. İçeriğinde nikotin de bulunsa, kesinlikle bir zararı yoktur.

E sigara kartuş, başlık, atomizer kısmı ve led ışıktan oluşmaktadır. Led ışık kısmı, her çekilen nefeste kırmızı ışık vererek sigara içiliyormuş hissi uyandırmaktadır. Kartuş içerisindeki nikotin oranını alışkanlığınız dâhilinde kullanmaya başlarsanız, bu sizin sigarayı bırakmanız için iyi olacaktır. Kartuşlar yüksek, orta, düşük ve sıfır seviye nikotinle doludur. Her bir kartuşun ömrü 2 – 3 sigara paketi içimi kadardır. Bittikçe değiştirmeniz gerekmektedir. Alışkanlığınıza uygun seviyeden başlayıp, sıfır oranlı kartuşu da belli bir süre kullanmanız önerilir.

Elektronik sigara, sigara alışkanlığınızdan kurtulmak için bir fırsattır. Sağlığınızı korumak ve sevdiklerinizin sigaranın etkisinden kurtarmak için tercihiniz e sigara olmalıdır. Elektronik sigara her nefeste alacağınız nikotini atomizasyon bölümünde hapsedecek, nikotinin size zarar vermesini önleyecektir. Normal sigara gibi akciğerlerinizin zarar görmesi mümkün değildir.

Dilediğiniz zaman satın alacağınız e sigara ile her zaman sigaradan kurtulmanız mümkündür. Siz yeter ki, sigarayı bırakmak isteyin. Siz sağlığınıza değer verin ki, vücudunuz hep sizinle olsun.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına ürünlerin tamamı orijinal olup garanti kapsamı çerçevesindedir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.