VisitBox, Tıkla Ruble Kazan
Youtube Abone , İzlenme , Beğeni Arttırma Platformu

Esnaf Gazetesi

Geciktirici Sprey Kullanımında Rekor Artış!

Geciktirici Sprey Kullanımında Rekor Artış!
23 views
01 Ocak 2014 - 13:59

Rutin yaşamamızda ruhen yaşadığımız birçok sorun bizi fiziksel olarak etkileyebilmektedir. Genelde ilaçların çözüm olamadığı bu durumlara alternatif tıp çözüm bulabilmektedir.

Alternatif tıp, insanların “doğaya dönüş” çabalarında başvurdukları en etkili yollardandır. Kuşkusuz bu rüzgârdaki en etkili ürün Stag 9000’dür.

Stag 9000 geciktirici sprey bazlı ve tene haricen kullanılan bir üründür. Tamamen hijyenik koşullarda el değmeden, fabrikalarda üretilmiştir.

İçeriğinde birçok bitkisel ürün vardır. Bu bitkisel ürünlerin kuşkusuz en etkili olanı karanfil yağıdır. Karanfil yağı diş etli iltihaplanmasına ve mide bulantılara iyi gelmektedir. Bir diğer özelliği hem erkek hem bayan için afrodizyak özelliğine sahip olmasıdır. Ayrıca hoş kokusu ile de parfümeri sektörünün de vazgeçilmez ürünüdür.

Stag 9000’un içerisinde antiseptik yani mikrop kırıcı özellikler de vardır. Alerjik reaksiyon sahibi kişiler dışındaki diğer kullanımlarda, bu antiseptik özelliğinin, hastalık oluşturan kötü bakterileri yok ettiği bilinmektedir.

Stag 9000 bir ilaç değildir bu bakımdan reçeteye ya da 18 yaş kanununa tabii değildir. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onaylıdır. Ayrıca “R” yani tescilli bir üründür. Tescil konusu önemli bir noktadır. Ürün size geldiğinde öncelikle bakmanız gereken şey bu tescil ve barkottur. “R tescili” ürünün orijinal olup olmadığınızı anlamınızı sağlayan yegane damgadır. Bu damgasının taklit edilmesi suç olduğu için de sadece orijinal ürüne sahip olan kurum veya kuruluşlar “R tescilli” ürün satabilirler. Mamafih tescil almak için de 4-5 yıllık bir sektör tecrübesi gereklidir ve bu bakımdan milyonlarca insan sadece tescilli ürünleri tercih eder. Stag 9000 sprey bu bakımdan da oldukça sık tercih edilen bir üründür. Resmi şekil de geciktiricispreyi.org sitemiz de satılmaktadır.

Stag 9000’a internet erişimi olan herkes ulaşabilir. 20 ML olarak gönderilen Stag 9000’ün bir aylık/30 günlük bir kullanıma sahiptir. Stag 9000 markasını uzun yıllar kullanan insanların yorumları doğrultusunda, ürünün oldukça güvenilir olduğunu söyleyebiliriz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.