VisitBox, Tıkla Ruble Kazan
Youtube Abone , İzlenme , Beğeni Arttırma Platformu

Esnaf Gazetesi

Gelir İdaresi Başkanlığı E-Posta Bilgilendirme Hizmeti

Gelir İdaresi Başkanlığı E-Posta Bilgilendirme Hizmeti
26 views
22 Eylül 2011 - 13:12

Sayın Kullanıcı,

Gelir İdaresi Başkanlığının mükellef odaklı hizmetlerinin bir parçası olarak sunduğu ücretsiz e-posta hizmeti uygulaması ile bulunmaktadır.

Web Tabanlı Bilgilendirme Sistemi ile vergi uygulamalarına yönelik her türlü güncel bilgi ve Gelir İdaresi Başkanlığının internet sitesindeki her yenilik abonelere ücretsiz eşzamanlı olarak gönderilecektir. Vergi kanunları, Bakanlar Kurulu Kararları, Yönetmelikler, Genel Tebliğler, Genelgeler, Sirküler, Gelir İdaresi’nden haberler vb. nin yanısıra vergi istatistikleri, hedef ve faaliyet sonuçları da üyelere ücretsiz olarak gönderilecektir.

Sisteme abone olabilmek için linkteki e-posta bilgisini doldurup ONAY tuşuna basmanız yeterlidir. Gelen e-postayı cevaplandırmak suretiyle sisteme kaydınız yapılmış olacaktır.

Web tabanlı bilgilendirme sistemindeki aboneliğinizi yine linkteki iptal etmek isterseniz e-posta adresinizi yazıp “İPTAL” tuşuna basınız.

Bilgi çağında bilgiyi en kısa sürede ileterek kaliteli mükellef hizmeti sunmayı amaçlayan sistemden yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.