VisitBox, Tıkla Ruble Kazan
Youtube Abone , İzlenme , Beğeni Arttırma Platformu

Esnaf Gazetesi

İhracat Yapmak Artık Çok Kolay!

İhracat Yapmak Artık Çok Kolay!
27 views
12 Eylül 2012 - 9:18

KOBİ’lerin () adlı kapsamında, Egeli ihracatçılar dış pazarlara ticaretini artırmak için eğitim görecek. Proje ortaklarından , projenin başarıya ulaşması ve yaygın bir şekilde değerlendirilmesi için “”ni başlattı. KOBİ’lerin kendilerini dış ticaret konusunda nasıl eğiteceğinin yollarının anlatıldığı seminerde, projede ortaya çıkarılan “” materyalleri de tanıtıldı.

Eğlenin, Öğrenin
Proje sayesinde internet ortamında dış ticaret yapmak isteyen KOBİ’lerin e-ticareti de e-öğrenme yöntemleriyle firmalarına uyarlamaları amaçlanıyor. Bu kapsamda firma temsilci ve çalışanları İngiltere’den transfer edilen ve Türkiye’ye uyarlanan uluslararası ticaret simülasyonu olan “” ile acemiliği üzerinden atarken “” adlı e-kitaptaki animasyonlu anlatımlarla kalın dış ticaret kitaplarının sıkıcılığından uzak olarak uluslararası e-ticareti eğlenceli bir biçimde öğrenecek.

 

Nasıl Oynanır?
Oyun, yapmak isteyen küçük ölçekli bir firmanın senaryosu üzerine kuruluyor. Oynayan kişi, sanal bir şirketin departmanında yeni bir pozisyona getiriliyor ve ürün seçiminden hedef ülkeye, rekabet baskılarından ürün kalitesi düzeyine ve reklam ile ürün konumlandırma stratejilerinin geliştirilmesine uzanan sürecinin tamamını oluşturmak ve yönetmekle görevlendiriliyor.

 

Türkiye’de tek resmi cialis satış merkezi.Bayan azdırıcı denildiğimi akla gelen ilk site.Türkiye’nin en iyi hack yöntemlerinden korunma platformunda web hack yöntemlerinden korunabileceksiniz.Türkiyede wordpress indir denilince akla gelen ilk sitesi.Geciktirici sprey çeşitlerini bulabileceğiniz adres.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.