VisitBox, Tıkla Ruble Kazan
Youtube Abone , İzlenme , Beğeni Arttırma Platformu

Esnaf Gazetesi

Oyak Beton’a ceza

Oyak Beton’a ceza
34 views
11 Eylül 2012 - 15:36

, Sakarya’da hazır beton sektöründe faaliyet gösteren teşebbüslerin aralarında anlaşarak ’nu ihlal ettikleri iddiasını içeren şikayet başvurusu üzerine açtığı soruşturmayı tamamladı.

Buna göre, İnciler İnşaat Kum Ocağı İşletmeciliği Ticaret ve Sanayi A.Ş. ile Oyak Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanlı teşebbüslere, hazır beton satış fiyatını belirlemek suretiyle 4054 sayılı Kanun’un, “Rekabeti Sınırlayıcı Anlaşma Uyumlu Eylem ve Kararlar” başlıklı maddesini ihlal etmeleri nedeniyle idari para cezası verildi.

Kurul, 2011 mali yılı sonunda oluşan ve Kurul tarafından belirlenen yıllık gayri safi gelirlerinin takdiren yüzde 2’si oranında olmak üzere ’ye 361 bin 518 lira, ’ye de 2011 mali yılı sonunda oluşan ve Kurul tarafından belirlenen yıllık gayri safi gelirlerinin takdiren yüzde 0,8’i oranında olmak üzere 2 milyon 442 bin 180 lira idari para cezası verilmesini kararlaştırdı.

 

Türkiye’de tek resmi cialis satış merkezi.Bayan azdırıcı denildiğimi akla gelen ilk site.Türkiye’nin en iyi hack yöntemlerinden korunma platformunda web hack yöntemlerinden korunabileceksiniz.Türkiyede wordpress indir denilince akla gelen ilk sitesi.Geciktirici sprey çeşitlerini bulabileceğiniz adres.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.