VisitBox, Tıkla Ruble Kazan
Youtube Abone , İzlenme , Beğeni Arttırma Platformu

Esnaf Gazetesi

Rekabet Kurulu kararlarını açıkladı

Rekabet Kurulu kararlarını açıkladı
58 views
23 Ocak 2014 - 14:37

rekabet_kurulu_para_cezalarini_arttirdi13876189760_h1108156Rekabet Kurulu, Euro Taurus S.a.r.l. tarafından yüzde 50 hissesinin Rönesans Gayrimenkul Yatırım AŞ’den devralınması ile Esentepe Gayrimenkul Yatırım AŞ’nin ortak girişime dönüştürülmesi işlemine izin verildiğini bildirdi.

Rekabet Kurumunun internet sitesinde yer alan duyuruya göre, AerCap Ireland Limited tarafından International Lease Finance Corporation’ın tüm hisselerinin AIG Capital Corporation’dan devralınması işlemine izin verildi.

Siyam Petrolcülük AŞ ile muhtemel bayi adayları arasında imzalanacak akaryakıt bayilik sözleşmelerine muafiyet tanındı.

Medical Park Sağlık Hizmetleri AŞ’nin ortak kontrolünün Lightyear Healthcare B.V., tarafından Arkaz Sağlık İşletmeleri AŞ’nin ortak kontrolü ile Gaziosmanpaşa Anadolu Hastanesi Özel Sağlık Hizmetleri AŞ’nin tam kontrolünün Medical Park Sağlık Hizmetleri AŞ tarafından devralınması işlemine izin verildi.

Kurul, ayrıca Euro Taurus S.a.r.l. tarafından yüzde 50 oranında hissesinin Rönesans Gayrimenkul Yatırım AŞ’den devralınması ile Esentepe Gayrimenkul Yatırım İnşaat Turizm AŞ’nin ortak girişime dönüştürülmesine ve Acciai Speciali Terni ve iştirakleri ile Outokumpu VDM’nin kontrolünün ThyssenKrupp AG tarafından devralınması işlemlerine izin verildiğini de bildirdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.