VisitBox, Tıkla Ruble Kazan
Youtube Abone , İzlenme , Beğeni Arttırma Platformu

Esnaf Gazetesi

THY Uçak – Hava Kargo

THY Uçak – Hava Kargo
24 views
20 Şubat 2015 - 11:13

THY ile Yurt İçi Ve Yurt Dışı Gönderi

TÜRK HAVA YOLLARI dünyanın 257 ülkesine Türkiye nin 47 iline aynı gün uçak ile kapıdan kapıya veya adresten adrese hızlı ile teslimat yapılmaktadır. Zarf, koli, ebatlı, hacimli gibi gönderilerinizi haftanın 7 günü 24 saat uzman personelimiz ile haftanın 7 günü 24 saati kesintisiz hizmet vermekteyiz. Türk hava yolları hizmeti ile gönderiniz teslim olduktan sonra sizlere en kısa sürede teslim bilgisini ister mail ister telefon ile bilgi verilmektedir. Uçak ile Hava alanına göndereceğiniz gönderinizi uçak kalkmadan 2 saat önce hava alanında bulunması gerekmektedir.

TÜRK HAVA YOLLARI KARGO SAATLERİ

TÜRK HAVA YOLLARI KARGO ile göndereceğiniz zarf, paket, koli, ilaç ebatlı veya hacimli her türlü gönderinize göre fiyatları değişmektedir. Uçak Kargo ile Koli ebatlarınızı en boy yüksekli baz alınarak hesaplanmaktadır. Zarf ise normal fiyatlandırma yapılır. Adresten adrese teslim olacak ise gidecek ise fiyatlarda değişiklik uygulanır. Aynı gün uçak kargo servisi ile kapıdan kapıya gidecek olan kuryenize uygun ve ucuz fiyatlardan anlaşmalı olarak gönderilir.
kargo ile göndereceğiniz zarf aynı gün teslimat ile gidebilmesi için gönderinizin hazır olduğunda müşteri temsilcilerimize bilgi verdikten 30 dakika ile 1 saat gibi bir zaman içinde sizden alınır.

TÜRK HAVA YOLLARI UÇAK KARGO İLE PET KARGO SERVİSİ

uçak kargo pet kargo servis hizmeti

Türk hava yolları ile pet kargonuzu güvenle uçurun. Kedi, köpek, at, kuş gibi evcil hayvan kargolarınızı adresinizden alıp adresinize kadar uzman personelimiz ile gönderiyoruz.

TÜRK HAVA YOLLARI İLE DORDURULMUŞ ÜRÜNLERİNİZİ BOZULMADAN GÖNDERİN

uçak kargo sebze meyve dondurulmuş ürün servisi

1: İnsanlar için yiyecek malzemeleri
2: Meyve ve sebze
3: Dondurulmuş et ve Balık (taze)
4: Çiçek
5: Bitki ve bitki ürünlerinin gönderimi
6: Tüketim amaçlı yiyecekler

Türk hava yolları kargo ile yurtiçi gönderi yapabileceğiniz iller

Adana Uçak Kargo, Adıyaman uçak kargo, Ağrı uçak kargo, , Antalya uçak kargo, Balıkesir uçak kargo, batman uçak kargo, Bingöl uçak kargo, , Çanakkale uçak kargo, çorlu uçak kargo, dalaman uçak kargo, denizli uçak kargo, denizli uçak kargo, Diyarbakır uçak kargo, elazığ uçak kargo, Erzincan uçak kargo, Erzurum uçak kargo, Eskişehir uçak kargo, Gaziantep uçak kargo, hatay uçak kargo, Iğdır uçak kargo, Isparta uçak kargo, İstanbul uçak kargo, , Kahramanmaraş uçak kargo, kars uçak kargo, kayseri uçak kargo, konya uçak kargo, Kastamonu uçak kargo, Kütahya uçak kargo, malatya uçak kargo, mardin uçak kargo, Merzifon uçak kargo, muş uçak kargo, Nevşehir uçak kargo, samsun uçak kargo, Şanlıurfa uçak kargo, sinop uçak kargo, Şırnak uçak kargo, sivas uçak kargo, Trabzon uçak kargo, van uçak kargo gibi illerde kapıdan kapıya servisimiz başlamıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.