VisitBox, Tıkla Ruble Kazan
Youtube Abone , İzlenme , Beğeni Arttırma Platformu

Esnaf Gazetesi

Yıldız, EPDK’nın yeni başkanını kabul etti

Yıldız, EPDK’nın yeni başkanını kabul etti
27 views
24 Şubat 2014 - 12:51

yildiz_epdknin_yeni_baskanini_kabul_etti13932376020_h1131170Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz ve EPDK üyelerini kabul etti. Bakanlıktaki kabulde, EPDK’nın yeni başkan ve üyelerine görevlerinde başarılar dileyen Yıldız, EPDK’nın enerji piyasalarında düzenleme görevini yürüten, idari ve mali açıdan özerk ve bağımsız bir kuruluş olduğunu söyledi.

Başkan ve üyelerin önceden de bu sektörde görev aldıklarını anlatan Yıldız, “EPDK’da tecrübeli ve görev yapan arkadaşlarımızdı. Ben şimdiden enerji sektörüne yapacakları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, Bakan Yıldız’a nezaket ziyaretinde bulunduklarını belirterek, “Bakanımıza, Başbakanımıza ve Cumhurbaşkanımıza bizi bu göreve layık gördükleri için teşekkür ediyoruz. İnşallah bu iradeyi mahcup etmemeye ve bu ülkenin enerjisine olumlu katkı yapmaya çalışacağız. Bakanımızla 5 yılı aşkın süredir birlikte çalışıyoruz, çok güzel işler başardık. İnşallah bundan sonrada ülkemizin enerji sektörüne olumlu katkı vermeye çalışacağız” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.